شاخه ها

Recent Articles

خبرنامه

Blog Search

معرفی برند مبلمان پورادا

معرفی برند مبلمان پورادا

همه چیز از عشق به چوب شروع شد.  چوب  بی جان.  کار کردن با هنرمندان که می دانستند چگون یک تکه چوب بی جان را تبدیل به یک قطعه هنری کنند.

 پورادا ،منشاء وجودی خود را  از این احساس قوی گرفتو   در سال 1968 توسط "Luigi Allievi" تاسیس شد و با هدف گسترش تولیدات صندلی با کیفیت بالا و حرفه ای شروع به کار کرد.

صندلی مدل شارلوت پورادا

این کیفیت عالی و  تجربه فراوان در زمینه صنعت چوب، هویتی پایدار و ثابت به این برند بخشید. که در حال حاضر خود را در زمینه محصولاتی که در طراحی محیط خانه مورد استفاده قرار میگیرند و نیازهای روزمره را برطرف می کنند، مطرح و معرفی می کند.

بزرگترین عامل به دست آوردن شهرت جهانی پورادا ، در به وجود آوردن تعادل بین فرم و  عملکرد  در همه محصولات با سلیقه ای زیبا و مکمل که هوشیارانه و در عین حال ضروری می باشد،است.

کلکسیون پورادا  با  همکاری طراحانی چون Tarcisio Colzani, Marconato & Zappa, Opera Design, Giovanna Azzarello, Marelli&Molteni, Giuseppe Viganò, Gino Carollo and Stefano Bigi  بسیار وسیع و گسترده  می باشد.

علاوه بر کیفیت مصالح و دوخت زیبا، این افراد هستند که عامل استحکام و روند رو به رشد این برند شده اند. افرادی که سالها عضو این خانواده بوده اند و  همه شور و دقت خود را روی محصولات خود متمرکز کرده اند.

porada tavolo

منبع: http://www.porada.it/en/company_en_0_8_0.html

2 Comments

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code